• Microbeau Bellar Silver maszynka PMU

5599.99
szt.
Opinie
brak ocen
Cena z VAT za 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Masz pytania?

Microbeau Bellar Silver - maszynka PMU

Elegancka maszyna w stylu długopisu, która jest niezwykle popularna wśród artystów ze względu na swoją wszechstronność i lekką konstrukcję.

Nadaje się do stosowania w wielu zabiegach, Bellar może być stosowana na brwi, usta, eyeliner, mikropigmentację i inne zabiegi.

Ważąca zaledwie 67 g lekka w dotyku maszyna optymalizuje komfort i zmniejsza zmęczenie, nawet podczas długich zabiegów PMU. Wąska konstrukcja zapewnia dodatkową kontrolę, co oznacza, że artyści mogą równomiernie i dokładnie wszczepiać pigment podczas tworzenia bardzo drobnych detali, co czyni go idealną maszyną do brwi.

Konstrukcja Bellar w stylu długopisu zapewnia również maksymalny komfort i zmniejsza ryzyko nadwyrężenia dłoni i nadgarstka podczas zabiegów.

Kompaktowa konstrukcja kryje w sobie potężny system MotorBolt, który został specjalnie zaprojektowany do wymagań procedur PMU. Precyzyjna długość skoku wynosząca 2,1 m jest idealna do mikropigmentacji, a regulowana głębokość igły wynosi od 0 do 4 mm, co pozwala dostosować Bellar do każdego indywidualnego zabiegu, który przeprowadzasz.

Każda maszyna Bellar PMU jest dostarczana z kablem połączeniowym Mini DC, który jest jeszcze lżejszy niż tradycyjne kable RCA, co dodatkowo zmniejsza obciążenie dłoni i wagę całego urządzenia.

Ta maszyna jest również kompatybilna ze wszystkimi uniwersalnymi wkładami PMU.

Maszynka ręcznie tworzona i zaprojektowana w USA.

Maszyna nowa - nie używana - podemonstracyjna - okazyjna cena.