Materiały biurowe dla firm – Lesens.pl

 

Twoja firma wymaga zakupu nowego wyposażenia? Postaw na materiały biurowe dla firm z profesjonalnego sklepu. Zapoznaj się z ofertą Lesens.pl

 

Materiały biurowe dla firm – odpowiednie wyposażenie jest najważniejsze!

Odpowiednie wyposażenie każdej firmy, to aspekt niesamowicie ważny. Mimo że są to stosunkowo niewielkie rzeczy, to warto jednak zadbać, żeby były one najwyższej jakości. Prawdopodobnie każdemu z nas zależy na tym, by pracować ze sprzętem, który jest zwyczajnie wygodny w korzystaniu. Nie można oszczędzać na wyposażeniu, ponieważ satysfakcja z wykonywanych obowiązków może zostać bardzo mocno obniżona. W takim wypadku warto sięgnąć po materiału biurowe dla firm, które mogą pochwalić się doskonałą użytecznością oraz funkcjonalnością. Należy ich poszukiwać od sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują produkty pochodzące od najlepszych marek na świecie. Możemy pochwalić się, że artykuły, które można odnaleźć w naszym asortymencie, będą w stanie spełnić wszystkie oczekiwania, jakie możemy postawić sprzętowi, który znajduje się w biurze. Niech praca stanie się przyjemnością! Najmniejsze rzeczy mogą w tym najbardziej pomóc!


Hurtownia artykułów biurowych – zapoznaj się z ofertą profesjonalistów!

Znalezienie odpowiedniego dystrybutora, który zapewni odpowiedni dostęp do artykułów biurowych, może okazać się trudnym zadaniem. Jeżeli zależy nam na sprzętach najwyższej jakości, to powinniśmy szukać firm, które specjalizują się w danej gałęzi rynku. Dobra hurtowania artykułów biurowych powinna charakteryzować się odpowiednim podejściem do każdego klienta, jak i również bogatym asortymentem, który będzie w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Firma Lesens może pochwalić się wszystkimi powyższymi aspektami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb wszystkich naszych klientów i gwarantujemy dostęp do fachowej pomocy, która rozwiąże wszystkie problemy oraz w razie pytań może służyć profesjonalną pomocą. Zadbaj o to, by Twoje zakupy były odpowiednio przemyślane. Każda firma zasługuje na to, by korzystać z efektywnych oraz sprawdzonych akcesoriów. Z nami to żaden problem! Możemy zagwarantować pełnię satysfakcji z korzystania z naszych usług.

 

Hurtownia artykułów papierniczych – doskonała jakość usług!

Artykuły papiernicze to podstawa funkcjonowania każdego biura, Niestety jest to bardzo często pomijany aspekt, który uważany jest za nieznaczący. To bardzo niepoprawne myślenie!  Należy zadbać o to, by były one najkorzystniejsze dla naszych pracowników. Czas najwyższy wyposażyć się w produkty, które nie będą w stanie zawieść podczas standardowego dnia w pracy. Nasza hurtowania artykułów papierniczych gwarantuje ogromny wybór różnego rodzaju wyposażenia biurowego najwyższej jakości. Wszystko to w korzystnych cenach! Zapomnij już o problemach związanych z inwentarzem biurowym, wyposaż swoją działalność w pełni funkcjonalny sprzęt bez wad.

 

Skrócony poglądowy asortyment, ceny netto/szt.

 

Taśma pakowa brązowa i przeźroczysta

Taśma pakowa brązowa

2,40

Dziurkacz do kartek

Dziurkacz Leitz na 25 kartek

45,50

Zszywki do zszywacza biurowego

Zszywki Centra 1000szt.

10,60

Zszywacz biurowy

Spinacz biurowy

9,15

Segregatory

Segregator Esselte Power 75mm

37,47

Pudełka do archiwizacji dokumentów

Pudełka na dokumenty Q-connect 

11,99

Pinezki do tablicy korkowej

Piny do tablicy korkowej 25szt.

2,99

Tusz do pieczątek niebieski i czarny

Tusz do pieczątek 30ml

2,35

Koszulki na dokumenty

Koszulki na dokumenty 100szt.

9,99

Mazaki zakreślacze

Zakreślacz

1,95

Taśma Scotch samoprzylepna

Taśma samoprzylepna Scotch

6,99

Tablica korkowa

Tablica korkowa 120x90

39,99

Spinacze biurowe

Spinacze biurowe

3,66

Rolki do kasy fiskalnej

 

Rolki do drukarki fiskalnej 57x30M 10szt.

14,08

Papier a4 do drukarki

Papier A4 ryza 500szt.

14,65

Papier do drukarek igłowych

Papier do drukarek igłowych 2 warstwy kolor 240mm x 12"

81,99

Kreda biała do tablic szkolnych

Kreda szkolna biała

4,99

Korektory

Korektor w długopisie

8,93

Post-it karteczki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne Post-it

5,69

Koperty

Koperty na dokumenty C4 50szt.

10,45

Markery kolorowe

Marker czarny

2,10

 

Hurtownia Multibranżowa - Lesens Zaopatrzenie
Google+ Nasza wizytówka i opinie

Lesens Zaopatrzenie - tel. 34 365 79 73 - biuro@lesens.pl - www.lesens.pl

Rok założenia 2008

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE