Środki czystości Częstochowa - lesens.pl

 

Zapewnienie czystości w otoczeniu to podstawa poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Dobrze pracuje się wtedy, gdy biuro jest uporządkowane a miejsca pracy bez śladów plam czy kurzu. To samo tyczy się domu, w którym odpoczywamy. Jednak zapewnienie takiego stanu rzeczy wielokrotnie wiąże się z dużym wysiłkiem. Nie musi tak być jeśli wyposażymy się w odpowiednie produkty, ułatwiające zaprowadzanie czystości w otoczeniu.

 

Szeroki wybór środków czystości to kompleksowa higiena

Nasz sklep oferuje szeroki wybór środków czystości dla firm i nie tylko. Od płynów do dezynfekcji rąk, mycia podłogi, preparaty do mycia piekarnika, aż po mleczko do zlewu. Wszystko to przedstawia szerokie spektrum asortymentu, który zapewni komfort w jakimkolwiek otoczeniu. Sprzątanie bywa uciążliwe, dlatego w naszej hurtowni zaopatrzysz się w produkty, które nie tylko w prosty sposób zaprowadzą czystość, ale także utrzymają ją na dłużej. Odpowiednie preparaty zneutralizują kurz nie doprowadzając do jego kłębienia się w powietrzu. Specjalne płyny do ekranów zaprowadzą porządek na monitorze i uchronią go przed smugami poprawiając komfort oczu. Oferujemy także środki do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Dzięki temu nie ma obaw, że wszelkiego rodzaju wyroby gastronomiczne będą nośnikami chorób, a blat na którym są one przygotowywane będzie nieskazitelnie czysty. Asortyment czołowych, międzynarodowych producentów daje gwarancję jakości.


Jakość potwierdzona testami

Odpowiedni zestaw sprawi, że sprzątanie nie będzie musiało odbywać się tak często. Zamiast tego przez długi czas w pomieszczeniu będzie panowała czystość i przyjemny zapach. Taka atmosfera na pewno umili pobyt wszystkim w danym środowisku. Będzie ono świadectwem komfortu i bezpieczeństwa. Produkty w naszym sklepie to asortyment znanych marek. Wybierając nasze środki czystości dla firm i instytucji, klient otrzymuje niezawodność i gwarancję jakości. Cały asortyment z bieżącej sprzedaży jest testowany przez nas, przez rodzinę bądź znajomych. W ten sposób mamy dostęp do rzetelnych informacji dotyczących wydajności konkretnych środków czystości. Dlatego mamy pewność, że oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania. 

 

Produkty z poniższych katalogów oferujemy w cenach producenta:

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Zapewniamy profesjonalną obsługę, miłe i elastyczne warunki współpracy. Klient jest dla nas osobą ważną, dlatego naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów oraz świadczenie najwyższej kultury obsługi klienta. Ponadto gwarantujemy szybką, terminową wysyłkę lub lokalny dowóz gratis na terenie Częstochowy i okolic.

Merida Częstochowa Dystrybutor - katalog
Tenzi Częstochowa Dystrybutor
Katrin Częstochowa Dystrybutor - katalog
Voigt Częstochowa Dystrybutor - katalog
Clinex Częstochowa Dystrybutor - katalog
Tork Częstochowa Dystrybutor - katalog
Hurtownia Multibranżowa - Lesens Zaopatrzenie
Google+ Nasza wizytówka i opinie

Lesens Zaopatrzenie - tel. 34 365 79 73 - biuro@lesens.pl - www.lesens.pl

Rok założenia 2008

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE