• Textile EXT mycie dywanów maszyną

32.50
op.1L
Cena z VAT za 1 op.1L
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Masz pytania?

Clinex Textile EXT płyn do maszynowego - ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki

Profesjonalny, skoncentrowany preparat do ekstrakcyjnego prania. Zapewnia doskonały efekt czyszczenia, usuwa brud i plamy z głębszych warstw tkaniny. Posiada właściwości czyszczące, odtłuszczające oraz zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pielęgnuje i ożywia kolor czyszczonych tekstyliów. Doskonale działa nawet w zimnej i twardej wodzie.

Koncentrat: zaleca się stosować produkt bez rozcieńczenia lub w stosunku 1:5 lub 1:10

Zastosowanie:

  • Do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin, tapicerek i obić tapicerskich za pomocą odkurzaczy, maszyn piorących lub praniu ręcznym

UWAGI:
Rozcieńczyć produkt w proporcjach 1:5 lub 1:10 z wodą w zależności od stopnia zabrudzenia. Przed użyciem sprawdzić trwałość kolorów poprzez naniesienie preparatu w niewidocznym miejscu. Nie używać do tapicerki skórzanej. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń dopuszcza się zwiększenie stężenia produktu po uprzednim sprawdzeniu jego działania. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu. Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.

  • Ostatnio oglądane produkty