• Artykuły AGD do sprzątania – najlepszy sposób na porządki

Wiadra do mopa, wiadra do mycia wszelkich typów, mopy płaskie, mopy obrotowe, mopy profesjonalne, wózki serwisowe, wózki sprzątające.Szczotki do zamiatania, szczotki biurowe, szczotki typu szrober, szczotki do bruku, szczotki na magazyn, szczotki polskich i zagranicznych producentów, zmiotki plastykowe i metalowe, szczotki wc.Ściereczki z mikrofibry, ściereczki 3m, ściereczki vileda, sztuczne irchy, ściereczki kuchenne, ściereczki ostre, ściereczki do szyb i luster, ściereczki do mycia bez detergentów, ręczniki bawełniane.Worki na śmieci wszelkich typów, worki z folii ldpe i hdpe, worki 35l, 60l, 120l, worki wiązane i zapachowe, worki biodegradowalne.
Pracujemy nad tą kategorią- produkty będą dostępne wkrótce.
W razie pytań prosimy o kontakt.

Asortyment ułatwiający sprzątanie z gwarancją jakości oraz funkcjonalności

Posiadamy niemalże wszystkie potrzebne środki, które pozwolą utrzymywać odpowiedni porządek w każdej przestrzeni. Zaprowadzenie czystości wiąże się z zaopatrzeniem w najpraktyczniejsze przedmioty. Niezależnie czy to własne mieszkanie, czy utrzymanie porządku w firmie - posiadanie odpowiednich narzędzi jest niezbędne. Podczas ich wybierania warto kierować się nie tylko użytecznością, ale i jakością wykonania, tak by posłużyły nam przez długi czas. Dlatego nasza hurtownia oferuje tylko sprawdzone artykuły agd. Mówiąc o tego rodzaju produktach mamy na myśli wszelkiego typu ściereczki, worki na śmieci, mopy, szczotki, wiadra, wózki do sprzątania, kosze do segregacji odpadów. To wszystko jest niezbędne w każdej firmie dbającej o swoje otoczenie.

Oferujemy m.in. produkty producentów:

Curver kosze i akcesoria Befaszczot szczotki Vileda mopy i akcesoria agd Konex wiadra, szczotki, kije Kuchcik gąbki i ściereczki Prosperplast kosze do segregacji, pojemniki 3M gąbeczki, druciaki, ściereczki York agd