• Opakowania do cateringu - pakowanie potraw i napojów na wynos

Hurtownia opakowań z szerokim wyborem produktów

Większość lokali gastronomicznych potrzebuje odpowiednich artykułów, które umożliwią pakowanie potraw lub napojów. Dań na wynos nie przenosi się w standardowych naczyniach, dlatego trzeba wyposażyć się w alternatywne sposoby na dostarczenie żywności. Opakowania jednorazowe do gastronomii są obecnie wręcz koniecznością. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się w restauracjach, jak również stołówkach pracowniczych, gdzie użycie tradycyjnych naczyń jest niepraktyczne.

Ułatwiamy kompleksowe zakupy wszystkich najpotrzebniejszych produktów związanych z pakowaniem żywności i nie tylko. Posiadamy w ciągłej sprzedaży m.in.: wszelkiego rodzaju akcesoria jak kubki do ciepłych napojów, kubki shaker, kubki do dystrybutorów wody, pojemniki na zupę, torby papierowe, serwetki, folie cateringowe, słomki, kieliszki itp.

Warto nadmienić, że sprzedawane przez nas produkty są europejskiej produkcji i nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji uwalnianych do potraw pod wpływem np. ciepła. Dodatkowo większość opakowań można uznać za przyjazne środowisku ze względu na wykorzystanie łatwo rozkładających się materiałów.

Oferujemy m.in. produkty producentów:

Sirap Colpac Huhtamaki Guillin