• Szampony i mydełka hotelowe oraz galanteria - dla gości dużych ośrodków i małych pensjonatów

Środki pielęgnacji i akcesoria do hotelowej łazienki

Wyposażenie pokoju hotelowego nie obejmuje wyłącznie podstawowych mebli, jak łóżko, szafa, stolik czy biurko. Właściciele takich biznesów dokładają wszelkich starań, by artykuły pierwszej potrzeby zawsze były dostępne w łazienkach. Szampony i mydła hotelowe coraz częściej pojmowane są w kategorii standardów, których goście oczekują.

Na klientów dużych hoteli w wielu przypadkach czekają kosmetyki pakowane w saszetki opatrzone logo danej marki. Równie często takie przedsiębiorstwa decydują się na zamówienie hurtowych ilości produktów powszechnie cieszących się dobrą opinią. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze takich potrzeb.

Dostępna w naszej ofercie hotelowa galanteria nie trafia jednak wyłącznie do dużych resortów. Nasz asortyment zaspokaja również potrzeby biznesów prowadzonych na mniejszą skalę, jak rodzinne hoteliki, nadmorskie pensjonaty czy małe motele. Dbanie o te najdrobniejsze szczegóły, przekłada się na ogólny odbiór gości i pozytywną opinię o wynajmowanych pokojach czy apartamentach.