• Meacfo igły do akupunktury to japońskie technologie i najlepszy stosunek jakości do ceny

Igły do akupunktury Meacfo produkowane są na wymagający rynek japoński od ponad 20 lat

Cechą wyróżniającą igły Meacfo, to stal z której są one zrobione. Cały materiał do produkcji jest sprowadzany z Japonii i jest to ta sama stal co igieł Seirin. Jest to najlepsza stal na igły do akupunktury. Igły Meacfo od zawsze były kierowane na rynek japoński i dlatego też igły są bardziej "japońskie niż chińskie" co oznacza, że są bardziej miękkie i mają delikatniejsze - standardowe ostrze igły, ("mniej ostre" niż typowe przedłużone chińskie). Japończycy uważają, że igły do akupunktury z twardszej stali są trudne do aplikacji, oraz że istnieje większe ryzyko złamania igły podczas wkłuwania. Ankiety przeprowadzone z lekarzami i pacjentami jasno określiły, że niektórzy pacjenci lubią ostrzejsze ostrze typowo chińskie, a niektórzy wręcz odrzucają bardzo ostre i twarde igły, ponieważ powodują one u nich większy dyskomfort. 

Oczywiście wszystko zależy od preferencji i sposobu użytkowania. W Meacfo uznano jednak, że należy dać możliwość wyboru zarówno lekarzowi jak i pacjentowi. Dlatego też igły Meacfo różnią się od typowo twardszych, chińskich igieł np. Shen Long. Igły Meacfo wymagają bardziej wprawnego i pewniejszego wkłuwania.

Główne zalety wyróżniające markę Meacfo Superior to:

  • Laserowe ostrzenie i maszynowe polerowanie
  • Importowana z Japonii stal ta sama co igieł Seirin
  • Japońska technologia produkcji
  • Wszelkie niezbędne certyfikaty z długim terminem ważności
  • Bezkompromisowa jakość po przystępnej cenie
  • Igły produkowane w Chinach pod nadzorem specjalistów z Japonii, sterylizowane i silikonowane

Meacfo Superior Acupuncture Needles to igły wykonane w różnych stylach - zawsze wysokiej jakości, sterylizowane, bezpieczne dla użytkownika. Jesteśmy pewni, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

Oferowane przez Lesens Medical igły Meacfo są oryginalne - zawsze z aktualnych dostaw oraz posiadają długie daty ważności. Satysfakcja gwarantowana!

Lesens Medical to prawnie chroniony wyłączny dystrybutor na Polskę marki Meacfo.