• Dozowniki na mydło i ręczniki - higieniczne rozwiązania redukujące koszty

Dozowniki mydła, ręczników zz, papierów w roli

Odpowiednia higiena rąk jest bardzo ważna. To właśnie na dłoniach zbiera się najwięcej zarazków, bo to one służą nam do wykonywania codziennych czynności, od spożywania posiłków po komunikację z drugim człowiekiem. Dozowniki mydła i ręczników znacznie usprawniają codzienne funkcjonowanie. Warto zainstalować je w każdej łazience, bez względu na liczbę korzystających z niej osób.

Jeśli poszukujesz środków myjących dłonie do firmowych łazienek, dozowniki mydła będą najrozsądniejszym pomysłem. Warto zainwestować w nie z dwóch powodów. Po pierwsze, są one higieniczne – każdy z ich użytkowników ma bezpośredni kontakt jedynie z niewielką ilością mydła, która znajdzie się na jego dłoniach. Co równie ważne – utrzymanie schludnego wyglądu takiego urządzenia nie stanowi najmniejszego problemu. Z finansowego punktu widzenia zakup dozowników również się opłaca. W takiej sytuacji wystarczy regularnie uzupełniać jedynie zawartość urządzenia, bez potrzeby zakupu nowego dozownika, jak ma to miejsce w przypadku korzystania z wersji jednorazowych. Rozwiązanie to jest też przyjazne środowisku.

Oprócz systemów dystrybuujących mydło w budynku powinny znajdować się także też dozowniki na ręczniki do rąk i ewentualnie suszarki. Dzięki nim pracownicy oraz klienci nie będą musieli wycierać dłoni w ubranie. Najpopularniejszymi są dozowniki na ręczniki składane typu ZZ- popularne zetki. Jest to rozwiązanie uniwersalne. Umożliwia wycieranie zarówno dłoni jak i blatów czy innych powierzchni. Nasza oferta zawiera różne wersje pojemnościowe i kolorystyczne. Posiadamy pełną ofertę urządzeń firm Tork, Merida, Katrin jak i ich tańsze sprawdzone pod kątem solidności zamienniki. Proponujemy rozwiązania oszczędzające czas i pieniądze.