• Mycie oraz pielęgnacja szkła i mebli w firmie - tylko sprawdzone preparaty

Sprawdzone płyny do mycia szkła, plexi, kryształu, mebli

O meble w przestrzeni publicznej należy dbać w szczególny sposób. Kanapy ustawione w korytarzach i poczekalniach, stoliki i krzesła w sali restauracyjnej czy biurka w budynkach zajmowanych przez duże korporacje – wszystkie z tych elementów wyposażenia wymagają przeprowadzania konkretnych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Dostępne u nas środki umożliwiają czyszczenie mebli firmowych, takich jak lada recepcji, różnego rodzaju stoły, a także biurka czy sprzęty wyposażone w szklane powierzchnie. Warto pamiętać, że do każdego z materiałów przeznaczony jest inny preparat. Użycie nieodpowiedniego specyfiku może prowadzić do uszkodzeń mebli.

Drewno od zawsze uznawane jest za najładniejszy i najbardziej elegancki materiał, to właśnie z niego wykonana jest większość mebli, które trafiają do różnego rodzaju firm i przedsiębiorstw. Środki do pielęgnacji mebli drewnianych są delikatniejsze od tych przeznaczonych do innych powierzchni. Dlatego konserwacja takich sprzętów odpowiednimi preparatami znacznie przedłuża ich żywotność. Ma to duże znaczenie szczególnie w takich branżach jak gastronomia czy hotelarstwo.

Podobnie jak drewno, również szkło czy plexi wymaga użycia specjalnych preparatów. Środki te przydadzą się wszędzie tam, gdzie obecne są szklane blaty, lustra czy ścianki działowe. Można wykorzystać je również do mycia szyb okiennych oraz popularnych okienek w bankach, na poczcie czy w hotelowej recepcji. Odpowiednie preparaty zostały także przewidziane do konserwacji szyb pleksi np. w solariach. Pracownicy ośrodków wypoczynkowych, domów wczasowych i prywatnych pensjonatów przy ich pomocy dbają również o czystość kabin prysznicowych.