• Środki do dezynfekcji - czystość na najwyższym poziomie

Preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni

Zadaniem środków dezynfekujących jest usuwanie nie tylko zabrudzeń widocznych gołym okiem, lecz także niedostrzegalnych bakterii i wirusów. Regularne korzystanie z tych specyfików jest wyrazem dbałości o komfort i poczucie estetyki, ale też o bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających w pomieszczeniach, w których je zastosowano.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno preparaty służące do dezynfekcji rąk, jak i te przeznaczone do każdego rodzaju powierzchni. Te pierwsze przydadzą się wszędzie tam, gdzie każdego dnia pojawia się wiele osób. Mogą to być na przykład instytucje publiczne, prywatne gabinety lekarskie lub biurowce. Środki do dezynfekcji rąk w postaci płynu czy żelu powinny zostać umieszczone przy głównym wejściu, przy windach, w łazienkach oraz we wszystkich przestrzeniach wspólnych, jak biuro czy poczekalnia. W tego typu miejscach nie powinno zabraknąć też preparatów dezynfekujących powierzchnie, w tym przede wszystkim podłogi, poręcze, klamki oraz blaty.

Środki dezynfekujące do pomieszczeń firmowych
Prowadzimy sprzedaż specyfików, których właściwości dezynfekujące docenią przede wszystkim firmy z dowolnej branży oraz zarządcy budynków użyteczności publicznej. Środki do dezynfekcji pomieszczeń w dużym stopniu przyczyniają się do budowania spokojnej atmosfery w miejscu pracy poprzez zahamowanie rozprzestrzeniania groźnych bakterii i wirusów. Dzięki ich zastosowaniu pracownicy prywatnych firm, urzędnicy państwowi, a także klienci tych placówek będą czuć się bezpieczniej, wiedząc, że ich zdrowie nie jest zagrożone rozprzestrzeniającymi się wirusami.