• Ręczniki papierowe - najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia higieny

Hurtownia ręczników papierowych i niepylnych włókninowych

Ręczniki papierowe to stały element naszej codzienności. Chyba każdy z nas korzysta z nich nie tylko we własnym domu, lecz także w pracy, bez względu na jej charakter. Ręczniki w rolce, składane, dwuwarstwowe lub trójwarstwowe – w naszej hurtowni dostępne są wszystkie wersje. Ręczniki w rolce przydadzą się w pracowniczej kuchni, ale nie tylko. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie często zachodzi potrzeba wytarcia rąk lub przetarcia powierzchni. Nie obędą się bez nich gabinety lekarskie i weterynaryjne, lokale gastronomiczne, siłownie, warsztaty samochodowe. Ręczniki składane najczęściej zamawiane są z kolei do miejsc, które na wyposażeniu mają specjalne podajniki do ich dystrybucji. 

Ręczniki papierowe są najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia higieny. O ile w przypadku toalety, z której na co dzień korzysta jedynie kilka osób, tradycyjne ręczniki z bawełny lub innego materiału mogą spełniać swoje zadanie, o tyle w większych łazienkach ich obecność pozbawiona jest sensu. W galeriach handlowych, szpitalnych poczekalniach i wszystkich firmach, które przyjmują interesantów, na wyposażeniu łazienek po prostu muszą znaleźć się ręczniki papierowe. To bardzo ważne, by każda osoba korzystająca z toalety miała dostęp do czystego i suchego materiału do wytarcia dłoni po umyciu.

W naszym asortymencie dostępne są różne wersje ręczników. Dla każdego wariantu przygotowaliśmy opakowania o różnej objętości, które można dopasować do potrzeb swojej firmy. Służymy także pomocą w wyborze. Zapraszamy do zapytań.