• Kosze na odpady i śmieci – segregacja krokiem w stronę ekologii

Solidny pojemnik do segregacji śmieci to podstawa

Nasza sprzedaż to kosze wszelkich typów do biura. Od małych siatkowych przy biurkowych koszy na drobne odpady po duże przemysłowe kontenery i kosze powyżej 240L. Mamy koszo-popielnice, stojaki na same worki. Realizujemy także zamówienia specjalne np. na kontenery metalowe na zużyte świetlówki w halach przemysłowych.

Większość koszy z naszej oferty wystawić na zewnątrz – ponieważ wykonane zostały z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne. Posiadają pokrywę, która zatrzyma przykre zapachy, a także zwierzęta, które w innym przypadku porozrywają worki, aby dostać się do odpadków. To praktyczne i higieniczne rozwiązanie.

W sprzedaży posiadamy także kosze do segregacji śmieci. Korzystanie z nich to duży krok w stronę ekologii i ochrony środowiska! Pojemniki do segregacji śmieci w pięciu podstawowych kolorach pozwolą łatwo i szybko porozdzielać śmieci, dzięki czemu otoczenie będzie zawsze czyste, higieniczne i bez nieprzyjemnych zapachów! Podstawowe warianty kolorystyczne to: niebieski pojemnik przeznaczony na papier i kartony, zielony na szkło, żółty na metale i tworzywo sztuczne, brązowy na bioodpady oraz czarny na odpady zmieszane.