• Hurtownia środków czystości - nieskazitelna czystość w każdym miejscu pracy

Czyściwo bawełniane białe, odtłuszczacze podłogi, superkoncentraty do mycia podłóg, bezpyłowe czyściwa przemysłowe, mopy do myjek przemysłowych, profesjonalna chemia czyszcząca.Profesjonalna chemia na kuchnię, preparaty do grilla, płyny czyszczące do pieców, środki do zmywarek, płyny do mycia naczyń, preparaty do stali nierdzewnej, odkamieniacze do ekspresów.Odświeżacze powietrza, koncentrat do mycia paneli, proszki do prania, płyny do płukania, krochmal, środki do sanitariatów, płyn do kabiny prysznicowej, preparat do mycia fug, płyny do luster, mydełka hotelowe, żel pod prysznic hotelowy, galanteria hotelowa, odplamiacz do dywanów, środek do mycia wykładzin.Płyn do mycia monitorów, preparaty do pielęgnacji drewna, worki do odkurzaczy, płyny do mycia dywanów, patyczki zapachowe, środki czyszczące do firmowych aneksów kuchennych.Ręczniki papierowe, papiery toaletowe, środki do mycia wind inox, dozowniki automatyczne, wydajna chemia czyszcząca.Pasty bhp, preparaty antyoil, czyściwo bezpyłowe, ręczniki bigroll, mocne koncentraty do mycia podłóg, środki do prania odzieży roboczej, kremy do rąk.Środki do dezynfekcji, tania chemia gospodarcza, płyny do linoleum, antypoślizgowe preparaty do mycia parkietu, płyny do szkła, środek do usuwania tuszu.Płyny do szyb, płyny do podłogi do automatów myjących, płyny do gresu szkliwionego mycie bez smug, tanie ręczniki do rąk, mydło do rąk w wielu rodzajach, dozowniki do ręczników, papiery toaletowe.

Środki czystości szeroki wybór i dobre ceny

Zapewnienie czystości w otoczeniu to podstawa poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Dobrze pracuje się wtedy, gdy biuro jest uporządkowane a miejsca pracy bez śladów plam czy kurzu. To samo tyczy się domu, w którym odpoczywamy. Jednak zapewnienie takiego stanu rzeczy wielokrotnie wiąże się z dużym wysiłkiem. Nie musi tak być jeśli wyposażymy się w odpowiednie produkty, ułatwiające zaprowadzanie czystości w otoczeniu.

Kompleksowa higiena
Nasz sklep oferuje szeroki wybór środków czystości dla firm i nie tylko. Od płynów do dezynfekcji rąk, mycia podłogi, preparaty do mycia piekarnika, aż po mleczko do zlewu. Wszystko to przedstawia szerokie spektrum asortymentu, który zapewni komfort w jakimkolwiek otoczeniu. Sprzątanie bywa uciążliwe, dlatego w naszej hurtowni zaopatrzysz się w produkty, które nie tylko w prosty sposób zaprowadzą czystość, ale także utrzymają ją na dłużej. Odpowiednie preparaty zneutralizują kurz nie doprowadzając do jego kłębienia się w powietrzu. Specjalne płyny do ekranów zaprowadzą porządek na monitorze i uchronią go przed smugami poprawiając komfort oczu. Oferujemy także środki do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Dzięki temu nie ma obaw, że wszelkiego rodzaju wyroby gastronomiczne będą nośnikami chorób, a blat na którym są one przygotowywane będzie nieskazitelnie czysty. Asortyment czołowych, międzynarodowych producentów daje gwarancję jakości.

Jakość potwierdzona testami
Odpowiedni zestaw sprawi, że sprzątanie nie będzie musiało odbywać się tak często. Zamiast tego przez długi czas w pomieszczeniu będzie panowała czystość i przyjemny zapach. Taka atmosfera na pewno umili pobyt wszystkim w danym środowisku. Będzie ono świadectwem komfortu i bezpieczeństwa. Produkty w naszym sklepie to asortyment znanych marek. Wybierając nasze środki czystości dla firm i instytucji, klient otrzymuje niezawodność i gwarancję jakości. Cały asortyment z bieżącej sprzedaży jest testowany przez nas, przez rodzinę bądź znajomych. W ten sposób mamy dostęp do rzetelnych informacji dotyczących wydajności konkretnych środków czystości. Dlatego mamy pewność, że oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania. 

Produkty z poniższych katalogów oferujemy w cenach producenta:

image image image image image image