• Textile SHP mycie dywanów ręczne

20.00
op.1L
Cena z VAT za 1 op.1L
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Masz pytania?

Clinex Textile SHP mycie dywanów ręczne - szampon do pianowego prania dywanów i tapicerki

Wysoko pieniący, profesjonalny preparat przeznaczony do szamponowania dywanów, wykładzin i tapicerek. Preparat tworzy aktywną pianę, która skutecznie oddziela cząsteczki brudu od czyszczonej powierzchni, co ułatwia ich całkowite zebranie za pomocą odkurzacza lub ręcznie gąbkami/ścierkami (wtedy dłużej schnie). Zawiera polimer chroniący włókna przed ponownym zabrudzeniem, ułatwiając proces kolejnego mycia. Preparat nie pozostawia plam na czyszczonej powierzchni. Zawiera substancje antystatyczne. Czyszczonym tekstyliom nadaje miękkość, puszystość i przyjemny zapach.

Koncentrat: 20 - 50 ml preparatu na 1 L wody

Zastosowanie:

  • Do prania ręcznego włókien dywanowych i tkanin tapicerskich metodą szamponowania za pomocą szczotki lub gąbki oraz mechanicznego za pomocą maszyn jednotarczowych, szorowarek zdolnych do odsysania piany

UWAGI:
Przed użyciem wstrząsnąć. Wykładzinę przed praniem należy dokładnie odkurzyć. W mało widocznym miejscu należy sprawdzić trwałość kolorów. W tym celu należy nanieść rozcieńczony preparat na powierzchnię za pomocą białego czyściwa. Do czyszczenia stosować roztwór 2 do 5% (20 do 50 ml preparatu na 1 L wody). Czyścić (szorować) do momentu rozpuszczenia brudu. Nie dopuścić do nadmiernego zmoczenia czyszczonej powierzchni. Brudną pianę zebrać odkurzaczem do prania na mokro. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu.

  • Ostatnio oglądane produkty