• Artykuły BHP – wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu

Buty bezpieczne ze stalowymi podnoskami, bluzy i spodnie z nadrukami, rękawice anty przecięcie, koszule z haftem, taśmy ostrzegawcze, pachołki, tablice informacyjne.Rękawice nitrylowe, buty bezpieczne z plastykowymi podnoskami, rękawice nylonowe nakrapiane, białe spodnie dla piekarza, czepki ochronne na włosy, fartuchy ochronne, maseczki, rękawice odporne na kwasy, buty antypoślizgowe.Kaski ochronne, spodnie ogrodniczki, t-shirty z nadrukami, buty przeciwprzepięciowe, zatyczki do uszu.Maski i hełmy spawalnicze, ubrania spawalnicze, długie rękawice spawalnicze, maski przeciwpyłowe, ubrania niepalne, buty robocze wysokie.
Pracujemy nad tą kategorią- produkty będą dostępne wkrótce.
W razie pytań prosimy o kontakt.

Hurtownia bhp - środki do ochrony osobistej w pracy

Niezależnie od miejsca, w którym przychodzi działać, zdrowie zawsze będzie najwyższym priorytetem. Z tą myślą oferujemy naszym klientom sprawdzone produkty bhp, zapewniające niezawodną ochronę zdrowia. Mówiąc o bezpieczeństwie, nie ma miejsca na kompromisy. To wysoka stawka, dlatego nie wolno pozwolić sobie na błędy lub niepewną jakość. Nasza firma jest dystrybutorem wielu renomowanych producentów, którzy gwarantują solidność swoich produktów. Z nami łatwo zapewnić pracownikom bezpieczeństwo oraz komfort pracy, zwiększając jednocześnie ich wydajność w każdych warunkach.

Kompleksowa oferta z naszej hurtowni bhp zapewnia dostęp do najpotrzebniejszych produktów do każdego rodzaju wykonywanych prac. Ubrania, bluzy, spodnie, kamizelki, płaszcze, czapki czy rękawiczki każdego rodzaju chroniące dłonie, buty bezpieczne i specjalistyczne kombinezony, które zabezpieczą ciało przed jakimikolwiek szkodliwymi czynnikami z zewnątrz to tylko część opasłej oferty jednego producenta. My oferujemy dostęp do kilku producentów - dlatego też zapraszamy do kontaktu (zapytań) tak abyśmy mogli przygotować ofertę handlową indywidualnie i dostosować ją do potrzeb, doradzając i optymalizując zakup.

Produkty z poniższych katalogów oferujemy w cenach producenta:

image image image image image