• Czyściwa bawełniane dla przemysłu - odpowiedź na trudne zabrudzenia

Bawełniane szmatki do zastosowań ogólnych i czyszczenia maszyn

Utrzymanie stanowiska pracy w czystości to bardzo ważna zasada, którą stosuje się chyba w każdej firmie. O porządek najtrudniej jest oczywiście tam, gdzie na co dzień pracuje się w trudnych warunkach, które generują liczne zabrudzenia. W takich miejscach niezbędne są czyściwa przemysłowe bawełniane, dostępne w naszej ofercie

Widoczne tu produkty mogą być wykorzystywane do dowolnych powierzchni. Jako że wykonane są one z bawełny, charakteryzują się wysokim stopniem chłonności. W przeciwieństwie do szmatek z innych materiałów, te bawełniane nie pozostawiają drobinek w miejscu użycia. Czyściwami bawełnianymi można usuwać zabrudzenia zarówno z drewna, jak i z metalu, szkła czy plastiku. Z powodzeniem można używać ich również do czyszczenia dłoni. W przypadku trudnych do usunięcia śladów, powstałych na przykład w wyniku rozlania smaru czy oleju, czyściwa przed użyciem warto nasączyć stosownymi środkami chemicznymi. Czyściwa przemysłowe bawełniane, sprawdzają się one w zakładach pracy o różnym charakterze. Powszechnie wykorzystuje się je na halach produkcyjnych i w warsztatach.

Pragniemy zaznaczyć, że nasze czyściwo jest odpowiednio selekcjonowane, prane- jest bardzo dobrej jakości. Nadaje się do czyszczenia maszyn CNC, drukarskich i każdych innych zaawansowanych technicznie urządzeń.