• Papiery toaletowe we wszystkich rodzajach - gwarantowana wysoka jakość

Papier toaletowy do firmowych łazienek

Papiery toaletowe to artykuły pierwszej potrzeby. Nieograniczony dostęp do tego produktu to minimum, jakie każdy pracodawca powinien gwarantować swoim pracownikom, a każda firma – odwiedzającym ją klientom. Taki z pozoru niewiele znaczący detal, jak niedostępność tego produktu w łazienkach może nieść za sobą negatywne skutki wizerunkowe. By się przed tym uchronić, zadbaj o to, by w Twojej firmie zawsze było go pod dostatkiem.

Podobnie jak w przypadku chusteczek higienicznych czy papierowych ręczników do rąk, i tutaj znaczenie ma liczba warstw celulozy, których użyto do stworzenia każdego listka papieru toaletowego. Dwie i trzy warstwy to zdecydowanie najlepszy wybór. Po pierwsze, w ten sposób podczas każdorazowej wizyty w toalecie zużywa się mniejsze ilości papieru, tym samym wydłużając żywotność jednej rolki. Po drugie, trójwarstwowa wersja na ogół jest najbardziej miękka.

Mając na uwadze względy ekonomiczne w naszej ofercie nie brakuje jednak papierów jednowarstwowych z makulatury. Duże papiery jumbo czy małe rolki konsumenckie to sprawdzone produkty obecne na rynku od lat. Dokładamy wszelkich starań aby ten asortyment był najlepszej możliwej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.