• Mopy i szczotki wszelkich typów – praktyczny i wygodny sprzęt do sprzątania

Pracujemy nad tą kategorią- produkty będą dostępne wkrótce.
W razie pytań prosimy o kontakt.

Mopy, szczotki, szufelki, kije - koniec ery mozolnego sprzątania

Oferta naszej hurtowni mopów to szeroki wachlarz różnego rodzaju sprzętu do sprzątania zarówno dla firm sprzątających, jak i przedsiębiorstw oraz urzędów. Sprzęt do sprzątania jest wygodny, praktyczny oraz bezpieczny – zarówno dla osób używających, jak i dla powierzchni, które są czyszczone. Mopy oraz szczotki do sprzątania wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, tak aby możliwe było dokładne wyczyszczenie podłogi z różnego rodzaju zabrudzeń bez powstawania smug oraz zacieków, a jednocześnie nie powodując zarysowania powierzchni. Wśród produktów znajdują się zarówno mopy klasyczne, jak i obrotowe, które sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach.

Oferujemy również profesjonalne nakładki wymienne do mopów oraz wiadra z wyciskaczem, które umożliwiają wyciśnięcie mopa oraz łatwe pozbycie się nadmiaru wody.

W ofercie naszej hurtowni znajdują się również szufelki oraz szczotki do sprzątania, które doskonale sprawdzą się do zamiatania podłogi. Niezwykle łatwe i efektywne sprzątanie powierzchni biurowej! Szczotki wyposażone są w bezpieczne i trwałe końcówki z włosiem naturalnym bądź sztucznym. Dostępne są także różne warianty szufelek: zarówno klasyczne, jak i z kijem tzw. leniuchy, które umożliwiają zamiatanie bez schylania. Produkty przeznaczone są do czyszczenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – do wyboru różne rozmiary oraz zestawy.