• Kartridże do tatuażu Precision to poliwęglanowa konstrukcja igieł ze stabilizatorem

Precision Sample Tattoo 1Precision Sample Tattoo 2Precision Sample Tattoo 3Precision Sample Tattoo 4

Kartridże do tatuażu Precision zapewniają cichą pracę i płynny ruch igły

Każda kaseta kartridża jest wykonana z materiału poliwęglanowego, który jest najmocniejszym i najtrwalszym tworzywem sztucznym dostępnym do zastosowania w produkcji; ta kompozycja minimalizuje ryzyko przecięcia plastiku przez igły podczas procesu tatuażu a także niweluje możliwość ścierania plastiku na mikrodrobinki z jednoczesnym aplikowaniem go pod skórę- nie musimy chyba mówić jak przykre może to mieć następstwa...
Kasety są również specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić niezrównaną dla innych producentów zgodność igły i końcówki.
Inne wkłady na rynku zazwyczaj oferują końcówkę (tip) o jednym rozmiarze- 0,35 mm, która pasuje do wszystkich średnic igieł. Nasze wkłady Precision mają unikalną konstrukcję końcówki dla każdej średnicy igły. Inną cechą, która sprawia, że ​​wkłady te można odróżnić od innych wkładów na rynku, jest ich zdolność do pewnego prowadzenia igieł magnum bez możliwości ich skręcania na boki w końcówce (dziobie) bądź ugięć podczas mocniejszego docisku. Ponadto kartridże konturowe i cieniowe Precision są skonstruowane z precyzyjnie uformowanym stabilizatorem, aby zminimalizować wstrząsy, zapewniając równomierne napięcie, cichą pracę i najpłynniejszy z możliwych do osiągnięcia ruch igły. 

Podsumowanie zalet:

  • Wykonane z trwałego materiału poliwęglanowego
  • Stałe napięcie membrany
  • Unikalna konstrukcja zapewniająca doskonałą kompatybilność igły / końcówki
  • Igły konturowe i cieniowe posiadają opatentowany tylko dla nas stabilizator dla równomiernego napięcia
  • Igły Magnum siedzą na końcówce bez skręcania i odgięć
  • Kasety oznaczone są kolorami wskazując konfigurację igły
  • Sterylizowane i pakowane pojedynczo wyłącznie do jednorazowego użytku
  • Zaprojektowane i produkowane w USA.

Z UWAGI NA SILNĄ MEMBRANĘ IGŁY PREFERUJĄ MOCNE MASZYNY typu np. Injecta, FK Irons i inne.

W ofercie do wyboru zestawy:

Kontur
Igły do konturu czyli skupione w punkt. Zestawy konturowe Precision posiadają wbudowany niespotykany nigdzie indziej specjalny stabilizator. Minimalizuje on wstrząsy kartridża, zapewniając równomierne napięcie, cichą pracę i najpłynniejszy z możliwych do osiągnięcia ruch igły.

Bugpin Kontur
P 10 (##) RL
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm.
Pozwalają na delikatniejszy kontakt ze skórą, zapewniając super dokładne i bardziej wyrafinowane kontury. Służą do tworzenia drobniejszych linii i pracy w ciasnych przestrzeniach. Polecane dla delikatnych tatuaży kobiecych oraz małych wymagających ogromnej prezycji wzorów na palcach, nadgarstkach, twarzy itp.

Kontur
P 12 (##) RL
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Używane do tworzenia konturu w każdym tatuażu. Zwykle stosowane do odważniejszych i grubszych linii niż w przypadku #10 (bugpin), Nasze standardowe igły konturowe umożliwiają większy kontakt igły ze skórą i automatycznie więcej ładowanego pigmentu. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane z uwagi na uniwersalność. 

Okrągłe Cienie
Igły do cieni i małych wypełnień a także grubych konturów. Dzięki luźnemu zgrupowaniu igieł (w pędzelek nie stożek) zestawy RS umożliwiają większy kontakt igły ze skórą a co za tym idzie aplikują więcej pigmentu. Nasze igły RS to odpowiednio dobrana długość ostrza dzięki której łatwo i szybko się nimi pracuje. Kartridże Precision do cieni są tej samej konstrukcji co igły konturowe Precision tzn. posiadają niespotykany nigdzie indziej specjalny stabilizator igły, aby zminimalizować wstrząsy, zapewniając równomierne napięcie przy ruchach okrężnych, cichą pracę i najpłynniejszy z możliwych do osiągnięcia ruch igły. 

Okrągłe Cienie
P 12 (##) RS
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Stosowane do wypełniania niewielkich obszarów, mieszania i cieniowania tatuażu po zakończeniu konturu. Używane także do grubych konturów. Round Shader by Precision to mniejsze urazy skóry i natychmiastowe efekty.

Soft Magnum
Igły magnum po łuku dają gwarancję pewnego prowadzenia zestawu bez szans na jakieś skręcania boczne bądź dziwne ugięcia przy mocnym docisku. Igły to przeplotka na płasko coś jak splecione palce dłoni z zaokrąglonymi delikatnie bokami dla pełnej pracy przy ugięciu skóry. 

Bugpin Soft Magnum
P 10 (##) M1C
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm.
Małe dokładne zaokrąglone po bokach igiełki- wszechstronne zastosowanie zupełnie jak pędzel wachlarzowy. Można robić w pionie nawet linie, można wypełniać, można cieniować.. delikatnie i dokładnie.

Soft Magnum
P 12 (##) M1C
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
To samo co igły bugpin przy czym te są z igieł 0,35mm więc troche grubsze i troche szybsze. Jadą bardziej po skórze i zostawiają bardziej rozproszony ślad jeśli jedziesz szybkością jak przy bugpin, zwolnij trochę ruchy a ślad wypełnienia będzie pełny. Duże prace, mocny docisk do skóry.